Mapa

"MOC w NOC MUZEÓW" - wieczorne zwiedzanie Stacji Muzeum Czernichów Główny


ul. Wiślana 3
32-070 Czernichów
piątek, 17 maja 2024, 18:00-20:00
48664087700
W tym roku Stacja Muzeum Czernichów Główny przystępuje do wydarzenia pod hasłem „MOC w NOC MUZEÓW”.
Zapraszają na wieczorne zwiedzanie rodziny z dziećmi, WYMAGANA REZERWACJA, liczba miejsc ograniczona. Zwiedzanie odbędzie się w kameralnej grupie.
Data: piątek 17.05.2024
Lokalizacja: ul. Wiślana 3 32-070 Czernichów
Bilety: Rezerwacja/Wejściówki 0 zł. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja mailowa. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 4 wejściówki.
Rezerwacja rozpocznie się 13 maja od godz. 9.00. Zgłoszenia wraz z numerem telefonu należy przesłać na adres mailowy: biuro@ostatniakolejka.pl Rezerwacje zostaną potwierdzone przez Muzeum telefonicznie i mailowo. Liczba miejsc ograniczona!!!
W czasie wydarzenia zaprezentowana zostanie MOC niektórych z naszych MASZYN. Zwiedzający zostaną oprowadzeni po terenie przez przewodnika i będą mogli wejść do kabin różnych lokomotyw. W planie są też krótkie przejażdżki drezyną ręczną, a dla dzieci zabawa drewnianymi kolejkami. Obowiązuje rezerwacja, liczba miejsc ograniczona.
Program Nocy Muzeów:
Godz. 18.00: grupowe zwiedzanie z przewodnikiem, zaprezentowanie Mocy niektórych Maszyn, przejażdżki drezyną, zabawa kolejkami drewnianymi dla dzieci. Czas trwania spotkania: 2 godziny. Wymagana rezerwacja!
Z uwagi na plenerowy charakter wydarzenia, w przypadku bardzo niekorzystnych warunków pogodowych wydarzenie może zostać przeniesione na inny termin.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.